.

.

Перница За стол Со Еднобојна Анти-Лизгачка Перница за Дишење отпорна На Абење Што Дише За Дома

Перница За стол Со Еднобојна Анти-Лизгачка Перница за Дишење отпорна На Абење Што Дише За Дома

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис : со својот дизајн со светла боја, оваа перница за стол има стилски изглед кој не само што ќе ви овозможи удобност, туку и ќе направи одличен додаток на вашиот home.It е фиксен дизајн на јаже што ја прави оваа геометриска перница за седишта за стол може добро да се фиксира, да не се лизга и лесна за употреба.Изработен од добар полиестерски материјал тој е многу издржлив.Должината на оваа завеса е 40см, ширината е 40cm.It може да се користи кога ќе патуваат, се земе автобус или во канцеларија.Име на ставка : Материјал За Перничиња За Стол : Полиестерокации : Дом, Автомобил, Хотел, итн.Карактеристики : Цврста Боја, Врзано Јаже, Квадратна Форма, Стол Декорирајте Детали : Големина : 40см х 40см/15.75 "х 15.75" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Перница За Стол Со својот дизајн со светла боја, оваа перница за стол има стилски изглед кој не само што ќе ви обезбеди удобност, туку и ќе направи одличен додаток во вашиот дом. Тоа е фиксниот дизајн на јаже што ја прави оваа геометриска перница за седишта за стол може добро да се фиксира, да не се лизга и лесна за употреба. Изработен од добар полиестерски материјал тој е многу издржлив. Должината на оваа завеса е 40см, ширината е 40см. Може да се користи кога ќе излезете да патувате, да одите со автобус или на канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент