.

.

Симплмасигени Женски Хеланки Долги Панталони Панталони Дозвола Плус Големина Женски Модни Секојдневни Печатени Тесни Хеланки Долги Панталони Со Висок Струк

Симплмасигени Женски Хеланки Долги Панталони Панталони Дозвола Плус Големина Женски Модни Секојдневни Печатени Тесни Хеланки

Вреднување на стоката:

DEN 432.48
Пристапност
Во достапна форма

Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобни,Совршени за домашно носење или одмор наоколу или активности на отворено.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетен материјал, тие се погодни за секојдневно носење и не се проѕирни пријателски за кожата и нема да ја искривуваат или пукаат по миењето. ●Обложено Руно И Топло Меко●овие хеланки обложени со руно/разгорени/породилно/капри/тренинг/компресија/кревање задник/теретана/плус големина хеланките имаат задебелено руно внатре за да ја блокираат топлината и да ве одржуваат топло и удобно во студено време.Повод : Секојдневен,Трчање,Роденден,Запознавање,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Тоа е најдобриот избор за давање студени зимски и празнични подароци. Како Да Изберете Големина-Ве Молиме Проверете ја табелата со големини на ПОСЛЕДНАТА СЛИКА.Информации за производот : Сезона : Погоден за сите сезони пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Материјал За Трчање : Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен,Моден Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент