.

.

Шезлонга со Перница Поли Bан Браун

Шезлонга со Перница Поли Bан Браун

Вреднување на стоката:

DEN 2559.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашиот полиounан сонце комбинира стил и функционалност и ќе стане фокусна точка на вашата градина или двор! Благодарение на водоотпорниот ЈПATАН, лежалката е лесна за чистење, тешко носена и погодна за секојдневна употреба. Дневниот кревет има цврста челична рамка обложена со прав, што го прави многу стабилен и издржлив. Двете страни на креветот може да се повлечат и прилагодат во различни поставки за најудобно седење или лежечка положба. Густо обложените, отстранливи перници со полнење од пена ќе обезбедат крајна удобност. Полиестерските навлаки за перничиња со ниско одржување може лесно да се отстранат и измијат. Оваа лежалка е лесна за составување. Испораката вклучува 1 лежалка и 1 голема перница за седишта. Забелешка : препорачуваме покривање на лежалката на дожд, снег или мраз.Боја : Кафеава и крем бела материјал : ЈП +ан + челична рамка обложена со прав материјал за покривање на перницата : 100% полиестердимензии : 76,8" х 23,6" х 12,2" (Л х ш х Х)дебелина На Перницата : 2"двете страни прилагодлив капак за перница што може да се пере лесен за склопување испораката вклучува 1 лежалка за сонце и 1 големо перниче за предупредување За седиште и Рампа се само за надворешна употреба. Не ги земајте внатре во Живеалиштето Закв Шезлонга Со Перница Поли Bан Браун.

Главните карактеристики

Избор на клиент