.

.

КЛАСИЧЕН ШЕВИ ПИКАП ОФИЦИЈАЛЕН ПРЕТСТАВНИК

КЛАСИЧЕН ШЕВИ ПИКАП ОФИЦИЈАЛЕН ПРЕТСТАВНИК

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Од јануари до декември, вклучува и бонус, четиримесечна мини календарска страница од септември до декември претходната година за да започнете со планирање. Големи, Пространи Дневни Блокови - сите главни празници и наведени фази на месечината, со многу простор за пишување белешки и состаноци. Прославете ја гордата традиција на инвентивност во Овој Класичен календар За Пикапи Шеви. Одликувајќи се со прекрасни фотографии од безвременскиот камион на различни локации, ова сигурно ќе биде хит кај ентузијастите на гроздобер автомобили. Месечните мрежи овозможуваат доволно простор за пишување дневни задачи и состаноци и ги вклучува сите големи празници во САД и во светот. Браунтрут Земја-Пријателски-Произведени со одржливи материјали, вклучувајќи Го И Советот за Управување со шумите® - сертифицирана хартија и соја мастило. Фотографија-Уживајте во прекрасни фотографии во целосна боја секој месец. Овој квадратен ѕиден календар е идеален начин да внесете неверојатни фотографии и дизајни во вашиот дом или како подарок за вашата омилена личност. Обилни Опции За Подароци-Кафеавата Пастрмка има над 1. Спецификации - 16 месеци (распоред на две страници септември-декември 2023 година и јануари–декември 2024 година); 12" х 12" (затворено); 12" х 24" (отворено); 28 страници.Олицетворувајќи цврста машинерија и изработка на фини склопувачки линии, пикапот Шеви стана суштински симбол на Америка. Можете да купите со уверување дека сите компоненти можат да се рециклираат. Користете Веднаш-16-месечен календар, 12 целосни месечни страници и почнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година со дополнителна слика. Издржлива Конструкција-Цврста, висококвалитетна хартија се спротивставува на виткање и крварење од мастило, а издржливото врзување обезбедува долговечност во текот на целата година.

Главните карактеристики

Избор на клиент