.

.

Маици За Жени Plue Големина Животински Принт Обичен Краток Ракав Негувател Врвот Бела XXXL

Маици За Жени Plue Големина Животински Принт Обичен Краток Ракав Негувател Врвот Бела XXXL

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Жените Плуе Големина Животински Печатење Повик Краток Ракав V - Вратот Негувател Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Сезона : СИТЕ Пол : Женски Материјал : Плојестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : V Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 90.0~140.0 G (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XXXL 126cm/49.61" 44cm/17.32" 21cm/8.27" 74cm/29.13" Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 74cm/29.13" ① ткаенина Е ИЗРАБОТЕНА Од Издржлива Ткаенина Со Висок КВАЛИТЕТ На Брзо Сушење, про-кожа, удобна за носење. €Натпревар}Едноставните Основни Маици За Дами Се Совршени Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони И Здолништа. Тоа Е исто Така добар Избор за Спарување Со Очила за Сонце, Појас или Ѓердан. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. Погоден За Лето, Пролет.Многу Цврсти Бои и Цветни Маици Достапни За Вашиот Избор. Перење Во Машина Препорачано Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило. Вашите Чувства Се Нашата Најголема Мотивација. Ако Наидете На Некој Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Услугата За Клиенти На Време, И Ние Ќе Го Решиме За Вас Во Прв Пат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент