.

.

Ефавормарт Мини Чист Пластичен Сад За Торта За Кекси За Еднократна Употреба Со Купола За Свадба, Приеми, Роденден, Забава, Декорација За Туширање За Бебиња, Бонбони,

Ефавормарт Мини Чист Пластичен Сад За Торта За Кекси За Еднократна Употреба Со Купола За Свадба, Приеми, Роденден, Забава, Декорација

Вреднување на стоката:

DEN 249.76
Пристапност
Во достапна форма

Направени да личат на држач за држач за торта, овие контејнери со две парчиња торта со мини големина прават совршена услуга за забава или симпатична декорација на масата. Покажете ја вкусноста на вашите специјални десерти, колачи, кекси или торта, претставувајќи ги елегантно во овие кутии со контејнери со куполи. Горниот куполен слој се прилепува за да се вклопи на долниот слој за да се запечатат предмети како што се мали парчиња торта, мафини, кекси, колачи, тартуфи и други прекрасни деликатеси. Горниот слој во форма на купола има сладок држач за топки за да го максимизира удобното ракување, како и да го зголеми луксузниот изглед на масите за десерти или колачи. Користете ги овие миленички штандови за да презентирате слатки забави, бонбони, желеа или чоколади на најстилски начин. Создадете совршено романтичен партиски амбиент ставајќи ЛЕР што се менува во овие контејнери и расфрлајќи ги низ целата патека или невестинската маса! КОЛИЧИНА : 12 Мини Торта Контејнер Материјал : Пластична Боја : Јасна Висина На Производот : 3 "Дијаметар На Производот : 3" Бпа Слободен : Да Еко Пријателски : Да Рециклирање : Да Сите големини се приближни мерења. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : овие контејнери за торта се направени од висококвалитетен премиум материјал. Ова елегантно треперливо парче содржи сјаен материјал изработен со најголемо совршенство. За да ги направиме работите поубави, го дизајниравме на мајсторот на сјајот. Силен снд доволно цврст.

Главните карактеристики

Избор на клиент