.

.

Васери Женски Лабави Долги Широки Комбинезони Лигавчиња Панталони Комбинезони Без Ракави Прерамки За Шпагети Широки Панталони Со Долги Нозе Со Џебови

Васери Женски Лабави Долги Широки Комбинезони Лигавчиња Панталони Комбинезони Без Ракави Прерамки За Шпагети Широки Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. 03 t Bust : t37. Пакет и Нега : ќе добиете женски комбинезон од 1 парче. Lt Length : t49. 02 t Bust : t41. Mt Length : t48. 43 t Bust : t39. 73 пресврт : t47. Ракав : без ракави. Пријателски Совети. Големина(инч). 1пц х женски комбинезон. Големина : С, М, Л, ХЛ. St Length : t48.

Главните карактеристики

Избор на клиент