.

.

Хемфрис Ја Смирува Леска Од Вештерки Со Тонер Без Алкохол Од Роза-3. фл оз

Хемфрис Ја Смирува Леска Од Вештерки Со Тонер Без Алкохол Од Роза-3. фл оз

Вреднување на стоката:

DEN 175.68
Пристапност
Во достапна форма

Опис смирете ја кожата и сетилата со дивите чуда на сертифицираната органска леска од вештерки. Хемфрис Ја Смирува Вештерката Леска Роза Тонерот Без Алкохол помага во хидратација за чиста мирна условена кожа со која сте родени за да се соочите со светот. Посветеноста на хемфри кон природната убавина започнува со нашата употреба на сертифицирана органска леска од вештерки одржливо собрана во дивината и дестилирана за да ја долови најчистата терапевтска суштина на растението. Потоа додаваме роза за да ви помогнеме да ја смирите вашата кожа. Нашите производи се секогаш без бои сулфати парабени фталати и глутен. Секогаш Бидете Диви Слободен Содржи 1-3.3 унца шише диви култура, сертифициран алкохол слободен вештерка леска со роза тонер. Нашата прва состојка Е Сертифицирана Органска Леска Од Вештерки - дива собрана за да ја фати виталната растителна суштина и дестилирана за да ја зачува својата природна моќ" не разредена и никогаш загадена. Смирувачка формула За Роза Без Алкохол збогатена со Хијалуронска Киселина, Розова Вода и Органско Алое помагаат во хидратација, омекнување и навлажнување на кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент