.

.

Радост Накит Нерѓосувачки Челик Поговорки 3: - Таа Е Скапоцена Врежана Скрипта Со Вкрстено Силвертон Почетен Диск - Х-Шарм Ѓердан, 20 +3

Радост Накит Нерѓосувачки Челик Поговорки 3: - Таа Е Скапоцена Врежана Скрипта Со Вкрстено Силвертон Почетен Диск - Х-Шарм Ѓердан,

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Изреки Од Нерѓосувачки Челик 3 : 15 - таа е Скапоцено Врежано Сценарио Со Вкрстено Сребро Почетен Ѓердан Диск-Х-Шарм, 20 " +3". Врежан Крст Од Нерѓосувачки Челик е прибл. Долга 1,3 инчи. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. Воодушеви накит дизајни накит за возрасни жени и тинејџери. Секој ѓердан е направен по нарачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент