.

.

Алмај Паметни Сенка Путер Бакнеж Кармин, Црвено-Светло Медиум, 0. Оз

Алмај Паметни Сенка Путер Бакнеж Кармин, Црвено-Светло Медиум, 0. Оз

Вреднување на стоката:

DEN 87.52
Пристапност
Во достапна форма

Алмај Паметен Сенка Путер Бакнеж Кармин, Црвено-Светло/Средно оставете ги оние дехидрирачки кармини зад себе! Кармин За Бакнеж Со Путер Во Алмај Е ултра-хидратантна путер боја на усните. 98% од жените почувствувале дека нивните усни се веднаш хидрирани. Секој тон на кожата има (4) стручно координирани нијанси создавајќи колекција од 12 нијанси. Спарете Со Алмај Боја + Течен Мелем За Усни За Врвен, хидратантен изглед на усните. Тестиран дерматолог. Алмај - квалитетни состојки. Хипоалергично. Кармин, Црвено-Светло/Средно 80.

Главните карактеристики

Избор на клиент