.

.

Минта Традиционална Ориентална Област Килим, Морнарица Сива, 2'3'

Минта Традиционална Ориентална Област Килим, Морнарица Сива, 2'3'

Вреднување на стоката:

DEN 3136.00
Пристапност
Во достапна форма

Со бои и екстравагантни модели на скапоцени камења, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гравитацијата на традиционалните простории, додавајќи допир на боемска привлечност на минималистичките или современите простори. Повторно замислувајќи ги безвременските подни облоги кои опфаќаат милениуми, овие килими инспирирани од персија зрачат со дизајнерска елеганција. Тепих Од Традиционална Ориентална Област минта, Морнарица/ Сива, 2 'х 3'.

Главните карактеристики

Избор на клиент