.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Корал Фламинго, 3 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Корал Фламинго, 3 Месеци

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите памучни ромпери имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и се удобна едноделна облека за вашето малечко. Нашите ромпери се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење и одлични за потопли температури. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3pk, Корален Фламинго е одличен детски најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува памучни ромпери. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент