.

.

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Хачи Врв Со Долги Ракави И Џогери, Комплет Од 2 Парчиња

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Хачи Врв Со Долги Ракави И Џогери, Комплет Од 2 Парчиња

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Тајни Богатства Хачи 2-Парче Пижами е одлично за спиење или виси околу куќата. Достапен во различни цврсти бои, стилски дезени и принтови, овој пријатен комплет за пижами е совршен додаток на вашата колекција на облека за спиење. Комплетот вклучува врат за пижами со врат со долги ракави и печатени џогери за удобност и стил без напор во секој час. Материјал : Врв : 57% Полиестер/38% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс; Панталони : 71% Полиестер/24% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи Големина С. Сетот вклучува : 1 врв и 1 пар панталони. Фит : Опуштено. Врвни карактеристики : стил на Пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; графички принт напред или целокупно печатење. Џогери карактеристики : стил на влечење; еластичен појас со врвка за удобност; целокупно печатење; џебови од страните. Врвот Со долги Ракави И Џогери Пижами Поставени За Жени Од Тајни Богатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент