.

.

Време и време на женски кратки ракави со кратки ракави со врат од вратот

Време и време на женски кратки ракави со кратки ракави со врат од вратот

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Вратете се на основите со овој женски кратки ракави V-вратот од вратот од Time и Tru. Направено од супер-мека и лесна памучна маичка плетена ткаенина, оваа мета е издржлива за да издржи повторени миења и ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. В-вратл и збир на кратки ракави го акцент овој стилски врв. Пар со слаби фармерки и станови за да го завршите изгледот, или со шорцеви и сандали за вечен ансамбл на топло време. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU женски кратки ракави V-вратот Slub Tee : 100% памук. Bluseенска блуза со врат. Фабрична измислица со памук Jerseyерси. V-neckline. Кратки ракави. Џеб на градите. Исправен хемлин. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно. Tee и Tru ss v Slub Tee.

Главните карактеристики

Избор на клиент