.

.

Mizuno 12 MVP Prime SE Series Fastpitch Softball Grave, фрлање десна рака

Mizuno 12 MVP Prime SE Series Fastpitch Softball Grave, фрлање десна рака

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Воведување на сите нови, 6 -та генерација MVP Prime SE Fastpitch Rild. Центарски џеб дизајнирани обрасци : Дизајн на шема што природно го центрира џебот под показалецот за најразновидна пауза во можна. Био мека кожа : Професионална стилска мазна кожа која има совршен баланс на нафта и мекост за исклучително чувство и цврста контрола што ја бараат сериозните играчи. Плус палецот на зафат : Ултра удобно слот за палецот.

Главните карактеристики

Избор на клиент