.

.

Хеихеиуп Фиока За Топење Сирење Пренослив Домашен Комплет Нелепливо Сирење Печење На Скара Мини Кујна,Јадење Бар Рерна Сад

Хеихеиуп Фиока За Топење Сирење Пренослив Домашен Комплет Нелепливо Сирење Печење На Скара Мини Кујна,Јадење Бар Рерна Сад

Вреднување на стоката:

DEN 639.84
Пристапност
Во достапна форма

Лесен за употреба : Ставете ја свеќата (не е вклучена) во шпоретот и запалете ја, а потоа ставете ја на плехот за печење1.Компактна, Рачката Е Преклоплива, Лесна За Чување.Дизајн на нелеплив слој, лесен за употреба и чистење.Усвојува јаглероден челик, отпорен на висока температура, цврст и издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент