.

.

Космостил од Космополитски жени и жени плус затегната чипка и мрежи ја туркаат долна облека Babydoll

Космостил од Космополитски жени и жени плус затегната чипка и мрежи ја туркаат долна облека Babydoll

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Погледнете секси во оваа забавна и флертна хемија од Babydoll поставена од Космостил од Космополит. Телото за исечоци од чипка и истегнување на решетката додава женски и акцентуативен допир на вашата колекција на долна облека. Овој секси поттик за жени за жени е направен со мек и дишечки материјал што ќе ве натера да се чувствувате пријатно цела ноќ. Има дизајн на мрежа и цветна чипка со подлога за да го подобри вашиот дел. Се одликува со сатен лак со појавување на гаќички за да го комбилизира сетот. Пронајдете го овој елегантен и секси сет од мали во плус големини за да ги ласкате кривините. Women'sенски и женски плус затегната чипка и мрежа ја туркаат Babydoll. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. вклучува хемија од Babydoll и g-string. Babydoll Chemise : Подложни и обликувани чаши за склекови; прилагодливи ленти за рамо; прилагодливо затворање на кука и очи на грб; тело за истегнување на решетката; чипка на чипка. Г-жица : тело на мрежа; Еластична лента за половината. 90% најлон/10% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент