.

.

Нп000ка-Црна

Нп000ка-Црна

Вреднување на стоката:

DEN 1919.84
Пристапност
Во достапна форма

Пол : Мантип : Прицврстување на Панталони : копчиња надворешни џебови : недефинирани внатрешни џебови : недефинирани џебови : 5 материјал : памук 100% Шема : перење со пруги : перење на 30° cmodel висина, см : 183 Model носи големина : 32 Details : видливо лого Напапијри - NP000 KA2.

Главните карактеристики

Избор на клиент