.

.

Вогеле Жени Две Облека Еластична Половината Ками И Панталони Постави Чипка Партија Сетови Плажа 2-Парче-Сет Повик Зелен Печатење Л

Вогеле Жени Две Облека Еластична Половината Ками И Панталони Постави Чипка Партија Сетови Плажа 2-Парче-Сет Повик Зелен Печатење

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Содржина на пакетот : 1 х Резервоар Топ1 х Долги Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Летниот кроп топ и долгите широки панталони за нозе лесно се облекуваат или се облекуваат. Допира меко и удобно. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Класична Гардероба Главна Тренерка. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Карактеристики : 1.Жени Обични Дводелни Ремени Врвни Долги Панталони Џогери За Тренерки, Оваа прекрасно лежерна дводелна облека е совршена за трчање и денови на шопинг!Го сакаме неверојатно удобниот материјал-ќе сакате да останете цел ден во овој удобен изглед! Прекрасниот материјал е толку прекрасен избор за пролет или лето, додека не можете да погрешите со безвременскиот врат од секоја страна! Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Секојдневен Сет,Без Ракави,Печатење,Тенок,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Летен секојдневен Комплет.

Главните карактеристики

Избор на клиент