.

.

Фуле Велосипед Хидраулични Диск Сопирачка Крварење Растојание за-Шимано Велосипед Крварење Додатоци

Фуле Велосипед Хидраулични Диск Сопирачка Крварење Растојание за-Шимано Велосипед Крварење Додатоци

Вреднување на стоката:

DEN 4639.84
Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : о : 2 х блокада за фиксирање На Цевки За Масло : 1 х блок за корекција На Клипот/диск : 1 блок За Фиксирање на х за црево за вбризгување масло : 1 х блокада на сопирачката на патниот диск : 1 х растојание на Клипот. Сосема нов и висококвалитетен2. Д : за-ШИМАНО : БР-РС405 / БР-РС505 / БР-Рс805фор 105 : БР-Р7070фор УЛТЕГРА : БР-Р8070фор ДУРА-АЦЕ : БР-Р9170фор XTR : БР-М9100. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Велосипед Диск Сопирачка Крварење Растојание За-Шимано Д : за-ШИМАНО : БР-РС405 / БР-РС505 / БР-Рс805фор 105 : БР-Р7070фор УЛТЕГРА : БР-Р8070фор ДУРА-АЦЕ : БР-Р9170фор XTR : БР-М9100спецификација : Материјал : Пластика Боја : Црвено (Како Што Покажуваат Сликите)Модел : За Shimanoweight : ОКОЛУ 5-20 G ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : A : 2 X НАФТЕНИ ЦЕВКИ ЗА ФИКСИРАЊЕ БЛОКБ : 1 X Клип/Диск Корекција Блок : 1 X фиксирање блок За Вбризгување На Нафта Црево : 1 X Патот Диск СОПИРАЧКА БЛОК : 1 x Клипот Spacernote : 1. Забелешка : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент