.

.

ST LADIES Подарок PJ Set Penguin

ST LADIES Подарок PJ Set Penguin

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Останете удобно од ден на ноќ во оваа забавна и пријатна женска облека за спиење од 3 парчиња од тајни богатства. Супер-мек кадифен пижама на пижама, дното и соодветното пар чорапи се вклучени во сетот! Врвот со долги ракави има симпатична графика на предната страна и ребреста V деколте, додека пантолоните имаат стилски сеопфатно образец и еластична лента за половината покриена со неволја. Еден пар чорапи со букли го комплетира овој сет на пижами, кој е достапен во разновидни стилови и е одличен за спиење и лежење низ куќата за време на месеците со студ. Тајни богатства женска пижама плишана руно за спиење и панталони 3 парчиња сет за подароци за спиење (големини S-3x) : пижама горе и дно : 100% полиестер. Чорапи : 99% полиестер, 1% спандекс. Комплет за спиење со 3 парчиња. Врвот : Изградба на плишано руно. Графички нанапред. Долги ракави . Ребреди V деколте. Панталони : Изградба на кадифен руно. Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината. Вклучени соодветни пар чорапи со букле. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, внатре надвор, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно, железо на обратно.

Главните карактеристики

Избор на клиент