.

.

Жил Мекфин Смешни Риболов Фабрика Дуксер Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови

Жил Мекфин Смешни Риболов Фабрика Дуксер Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Издвоите кога ќе носат пуловер врвка качулка. Ова е она што треба да го носите ако сте страствен рибар. Можеби ќе сакате да купите повеќе од еден! Големина Мала : Ширина На Градите/Предна Должина 20 "х 27". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент