.

.

Женска Мода Ретро Лежерна Лабава Врвка За Влечење Широки Панталони За Суи Со Џебови

Женска Мода Ретро Лежерна Лабава Врвка За Влечење Широки Панталони За Суи Со Џебови

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Модни Цврсти Прави Панталони Лабави Домашни Секојдневни Панталони Панталони Со Широка Нога Со Среден Струк ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.[Лесно за совпаѓање] Овие панталони може да се носат со речиси сите ваши врвови, елеци, маици, блузи, камизоли, Блузи за Култури за секојдневен изглед. [Повод] Погоден За секојдневен, спорт, јога, кампови, училиште, танц, забава, плажа и така натаму. Може да се носи и како јога панталони за спортски тренинзи. Фините шевови и крој им даваат на панталоните текстуриран изглед кој е многу популарен и може да се даде и како уникатен подарок на пријателка или член на семејството.

Главните карактеристики

Избор на клиент