.

.

Атлетски дела момчиња 4- & хаски јадро шорцеви

Атлетски дела момчиња 4- & хаски јадро шорцеви

Вреднување на стоката:

DEN 320.00
Пристапност
Во достапна форма

Отклучете ја талентот на судската страна со овие основни шорцеви од атлетски дела со безбеден ентериер за внатрешни работи и удобни странични џебови. Еластична лента за половината со затворање на влечење. Двојни џебови од страничен шеф. Странични панели на контраст. Wicking Wicking. Тело : 100% рециклиран полиестер; Странични панели : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Основни шорцеви за момчиња од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент