.

.

Џемпер за поштенски џемпери за машки и големи мажи, до големина 5xl

Џемпер за поштенски џемпери за машки и големи мажи, до големина 5xl

Вреднување на стоката:

DEN 303.68
Пристапност
Во достапна форма

Засилете ја вашата модна игра и освежете ја колекцијата за трикотажа со овој машки четвртина поштенски џемпер од Georgeорџ. Овој џемпер е изработен од мека и дише ткаенина која е 80% памук и 20% полиестер. Четвртиот поштенски патент, манжетната за ракави и разноврсните бои го комплетираат џемперот руно, кое е достапно во разновидни стилови за да го надополни вашиот плакар и работи во текот на целата година. Фрли го овој џемпер сам или над омилената кошула и добро си да одиш. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Мешав џемпер на Menорџ Машка четвртина : Мека и дише ткаенина. 80% памук 20% полиестер. Разноврсен дизајн. Машки џемпер. Долги ракави. Четвртина поштенски. Достапно во разновидни бои. Машинска ладна со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент