.

.

Дизајн Група Античка црна висока задната лента сет од 2- 14,5x седиште

Дизајн Група Античка црна висока задната лента сет од 2- 14,5x седиште

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашите метални столици од 30 инчи се ваш единствен избор за исклучителна функционалност и декор. Подгответе метална столица за вашата гаража, просторијата за игри во ресторан за пијалаци. Изберете ги и чувајте ги кога не се во употреба. Секоја столица може да поддржува до 317 фунти. Додадовме дрво од дрво или веганско кожено седиште кое рекреира топол рустикален изглед и додава гумени стапала за да ве заштити, вашите гости, вашите клиенти , и вашите подови. Разновидна употреба : Имаме две различни големини. 24-инчи и 30-инчи. Изберете ја вистинската големина за вашиот производ според различни места и различни барања за совпаѓање . Столиците можат да бидат наредени за да го намалат просторот и исто така има и заштитна заштита. Не грижете се за гребење, секоја столица е опремена со гума за да го заштити производот и подот на вашиот дом . Димензии : 20 "d x 19" w x 46 "h.

Главните карактеристики

Избор на клиент