.

.

Времето на одмор кренете црвена сијалица, 3,3 '

Времето на одмор кренете црвена сијалица, 3,3 '

Вреднување на стоката:

DEN 559.84
Пристапност
Во достапна форма

Украсете за двор со време на одмор, кренете црвена сијалица. Овој шарен надувување е сигурен дека ќе донесе Божиќно расположение во вашата куќа и соседство. Лесно се крева со која било пумпа за воздух и ќе изгледа фантастично во вашиот двор овој Божиќ. Оваа голема сијалица дефинитивно ќе даде уникатна изјава оваа празнична сезона. Овој надувување работи одлично и во затворен простор и на отворено и вклучува удели што ќе ги обезбедите во вашиот двор или низа за да висат. Тој е отпорен на временски услови, така што нема да се одвои во екстремно ладни температури. Исто така, вклучува комплет за лепенка за поправка. Покажете ја оваа празнична декорација како самостојна или комбинирајте ја со други ликови со надувување во дворот за да создадете прилагодена сцена за празници. Бидете сигурни да проверите други украси за време на одмор како светла, дрвја, украси и многу повеќе за весела и светла сезона на празници. Поставете го времето за одмор, кренете црвена сијалица во вашиот двор за да го издигнете вашиот Божиќен декор на отворено. Времето на празник кренете црвена сијалица, 3,3 ' : прикажете затворен или на отворено. Вклучува основни влогови што треба да се обезбедат во дворот за ветровити денови или низа за да се обесат. Лесно се надува со кој било вид на пумпа за воздух. Отпорен на временски услови за минимална дефлација во студеното време.

Главните карактеристики

Избор на клиент