.

.

Gyma Rattan Patio Bar Cart Cart Cart Bar Counter Table W тркала и кофа со мраз

Gyma Rattan Patio Bar Cart Cart Cart Bar Counter Table W тркала и кофа со мраз

Вреднување на стоката:

DEN 1599.68
Пристапност
Во достапна форма

Направено од цврста прашок обложена челична рамка и ратан од сите временски услови, оваа количка за сервирање на вино обезбедува голема стабилност и издржливост за долготрајна употреба на отворено или затворено. Капацитет на тежина на таблета : 165 фунти. Пакетот вклучува : . Лесно се движи наоколу со 2 заклучени тркалачки тркаламатеријал : челик, железо, ратан, стакло. 1 x кофа со мраз.

Главните карактеристики

Избор на клиент