.

.

Универзален потпирач за глава на глава за автоматско задно седиште држач за закачалка за куки црно

Универзален потпирач за глава на глава за автоматско задно седиште држач за закачалка за куки црно

Вреднување на стоката:

DEN 127.84
Пристапност
Во достапна форма

Изработено е од пластика, со исклучителна изработка и нежен изглед, компактен. Куката може да ја користи за повеќе сценарија, како што можете да ги закачите торбите за купување по купувањето во трговскиот центар или супермаркет. Дури и висат облека што е исчистена во фен без да ги брчки куките на потпирачот за глава цврсто со пластика, а ние ја подобруваме длабочината на куката, доволно е да се држат вреќи со густа. Нема потреба да се грижите дека ќе се спушти дури и ако мобилните сопирачки и патот вибрираат. Посигурен и сигурен. Ве молиме, дозволете разлика поради рачното мерење. Ви благодариме што разбравте. Осигурете се дека ова се точна стока пред да ставите нарачка за да избегнете да предизвикате непотребна загуба. 2 парчиња Универзална глава за глава на автомобили, автоматско задно седиште, држач за закачалки за куки црна боја : црна. Материјал : Фаукс дијамант, метал. Димензија : 27x7cm/ 10.63 "x2.76" (l*w). Куката за потпирач за глава на автомобилот е ротирачка од 360 °, може да се нанесе пред и задниот дел. Куките за потпирачот за глава на автомобилот се изработени од метални, издржливи, ткаењето јаже може да обезбеди капацитет за носење на оптоварување и не се лесни за деформирање . 2 x кука за потпирач за глава на автомобили.

Главните карактеристики

Избор на клиент