.

.

Футрола За Облога За Кекси, Лесни За Носење Дебели Кутии За Кекси, Лесна Кујна За Секојдневна Употреба Домашна Домаќинка

Футрола За Облога За Кекси, Лесни За Носење Дебели Кутии За Кекси, Лесна Кујна За Секојдневна Употреба Домашна Домаќинка

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

8 Бои за избор : Црвена, розова, зелена, сина, виолетова, жолта, бела, бела јагода отпорна на високи температури, може да се стави во алатки за пакување на печење, печење мрсна хартиена чаша се притиска преклопете заедно, можете да го отворите местото набори, повторно се отвори . интервалот на калибарот На Тортата станува многу поголем. Ако се отворат сите набори, може да се користи како послужавник за леб, лесен за користењесовршен за рерна, микробранова печка, готвење на пареа, замрзнување 8 Бои за избор : Црвена, розова, зелена, сина, виолетова, жолта, бела, бела јагода. Висока температура отпорни, тоа може да се стави во рерна. Алатки за пакување торта, печење хартиени чаши отпорни на маснотии.

Главните карактеристики

Избор на клиент