.

.

Женски Комплет За Градник И Гаќи Жени Туркаат Долна Облека Чипка Трим Градник И Гаќички Гаќи Комплет Долна Облека Долна Облека Долна Облека Комплет За Жени Црвена 3

Женски Комплет За Градник И Гаќи Жени Туркаат Долна Облека Чипка Трим Градник И Гаќички Гаќи Комплет Долна Облека Долна Облека

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

● Инструкции За Нега На машината измијте ладно; висат за да се исуши. ●Материјал● Најлон.98" ПОЛОВИНАТА : 83см/32.Служете како ноќна облека и исто така стимулативен комплет за вообичаениот живот на паровите.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.46" Половината : 102см/40.Интегрираниот дизајн на Чипка прави да изгледате пошармантно 5. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 комплети долна облека }Карактеристики} Еднобојна, V Долна Облека За Вратот За Жени. Големина : 42Д/95Д Биста : 113см/44. Големина : 42С/95С Биста : 111см/43. Големина : 44Д/100Д Биста : 118см/46. Големина : 38Д/85Д Биста : 103см/40.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо .73 "Половината : 88см/34.

Главните карактеристики

Избор на клиент