.

.

Артофрамс Колаж Фото Слика Рамка со-3. Отвори, Врамени Во Бело со француски Крем И Црни Душеци

Артофрамс Колаж Фото Слика Рамка со-3. Отвори, Врамени Во Бело со француски Крем И Црни Душеци

Вреднување на стоката:

DEN 803.52
Пристапност
Во достапна форма

Колажна Рамка Со Повеќе Отворања со 2-3, 5х5" Отвори, Врамени во 21 со француски Крем И Црни Двојни Душеци Со Наклон Со Неутрална рн, Доаѓа Со Бела рамка, Редовно Стакло, слонова Коска и Црни душеци и а за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа! Завршени Димензии На Рамката : "(Вкупна големина на рамката кога виси на ѕидот). Доаѓа со 2-3, 5х5 инчни отвори за сечење на наклон. Секој отвор сече приближно 1/4" помал од големината наведена, така што убаво се држи на вашите фотографии. Двојните душеци се Висококвалитетни 4-слојни Без Лигнин и рн-неутрални. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ги покрива душеците) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката).

Главните карактеристики

Избор на клиент