.

.

Рејлун Машка Долна Облека Широк Појас Боксерски Гаќи За Истегнување Удобни Боксери Стебла Удобни Дневни Каки XL

Рејлун Машка Долна Облека Широк Појас Боксерски Гаќи За Истегнување Удобни Боксери Стебла Удобни Дневни Каки XL

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Плус Големина Машка Долна Облека Боксерски Гаќички, Удобни Гаќи За Дишење, Стебла Тип На Долна Облека : Еднобојна, Еластична Лента За Половинабојка : Сина, Зелена, Каки (По Избор)Големина : Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 93% Обични Влакна 7% Спандексваист : Средината на Половинатасезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимакарактеристики : 1. Материјал лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.2. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност.3. Достапни во различни бои, машките боксерски гаќички лесно се совпаѓаат со повеќето гардероби. 4. Направено е да остане меко дури и откако ќе се измие. Содржина на пакетот : 1 х Боксер Гаќи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Стебла Долна Облека Шорцеви, Еластични Половината Боксерки, Дише Боксер Гаќи. Материјал-93%Обични Влакна 7%Спандекс. Ткаенината Е Мека И Еластична, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Половината Е Полна Со Еластичност, Не Е Лабава И Не Паѓа Надолу. Нежно Се Вклопува На Кожата На Половината И Не Предизвикува Непријатно Чувство На Собирање. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Боксерски Гаќи Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент