.

.

Пимфилм Јакни За Жени Блејзер Топла Качулка Надолу ПОРТОКАЛ XL

Пимфилм Јакни За Жени Блејзер Топла Качулка Надолу ПОРТОКАЛ XL

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Зима. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Никој. Тип На Шема : Печати И Цврста Боја. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1pc Coatladies Падот јакни Табела Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 55см/21.65" Должина : 73см/28.74"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 56см/22.05" ДОЛЖИНА : 74 CM/29.13"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 122cm/48.03" рамо : 51cm/20.08" ракав : 57cm/22.44" ДОЛЖИНА : 75 CM/29.53"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 128cm/50.39" рамо : 52см/20.47" ракав : 58см/22.83" должина : 76см/29.92"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 134см/52.76" РАМО : 53СМ/20.87" Ракав : 59см/23.23" Должина : 77см/30.31"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140см/55.12" рамо : 54см/21.26" ракав : 60см/23.62" должина : 78см/30.71"големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 146см/57.48" рамо : 55см/21.65" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 79СМ/31.10"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 152см/59.84" рамо : 56см/22.05" ракав : 62СМ/24.41" должина : 80см/31.50" ① прилики Тоа може да се носи со обични панталони Или Со Фармерки. Questares Q Затворање На Патент .Долг Ракав, Широк Лабав Фитинг,Секојдневен Шик Стил, Цврста Боја. ①Материјал 95% Полиестер,5% Cotton.It Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Руно Јакна Жени, Зимски Јакни, Y2 K Јакна Топло, Качулка Надолу За Жени, Жени Модни Зимски Палта.

Главните карактеристики

Избор на клиент