.

.

ЕДЕН НА МУЛТИ ВИОЛЕТОВА Отворено Килим Од Кавка Дизајни

ЕДЕН НА МУЛТИ ВИОЛЕТОВА Отворено Килим Од Кавка Дизајни

Вреднување на стоката:

DEN 1206.24
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на летото со стил преку нашите висококвалитетни надворешни килими. Покрај тоа што се отпорни на временски услови и отпорни на УВ, овие килими нудат многу мек куп со гумена подлога и целосна влечна сила што не се лизга. Секој килим е дизајниран по нарачка од независен уметник. Поли шенил лице со обложена подлога. Самото место е чисто. Не се лизга.

Главните карактеристики

Избор на клиент