.

.

Дебела Лигава Плетена Капа Со Големи Димензии-Кафеава

Дебела Лигава Плетена Капа Со Големи Димензии-Кафеава

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Останете топло оваа fall и зима со оваа ултра густа плетена капа од капа. Ова има подолг дизајн од повеќето со цел да се создаде Омекнат поглед на врвот. Само најмеките и најквалитетните материјали беа користени за плетење на овој ултра топол зимски додаток. 100% Акрилик. Одлично и За Мажи И За Жени. Една Големина Најмногу Одговара. Висококвалитетен материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент