.

.

Дакијан Женски Панталони Дозвола Женска Лабава Широка Нога Панталони Висок Струк Прави Панталони Обични Панталони Широки Панталони За Жени морнарица 6

Дакијан Женски Панталони Дозвола Женска Лабава Широка Нога Панталони Висок Струк Прави Панталони Обични Панталони Широки Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина : М Големина.Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневен Pants Features : 1.Цврст, Висок Струк,Еластичен Струк, Појаси 3.10" Каприс За жени, женски каприс, Женски каприс, Каприс за жени плус дозвола за големина. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.Панталоните се совршени за приморски празници итн. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 108-114см/42.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Капри панталони за жени, женски панталони клиренс облека под 5 5.73 "Должина : 75см/29. Џебовите се совршени за складирање на телефонот, паричникот или клучевите кога сте во движење.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Боја : Перење Панталони : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте ја етикетата : Да Главна Боја : Како Што Е Прикажана Сликата И модниот дизајн ве прават вас и вашето бебе попривлечни одлична за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за прикажи божиќни подароци изработена е од материјали,меко чувство на рацете ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот,Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам. Големина : ХХХЛ Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84-90см/33.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.03 "Должина : 77см/30.00, Жени панталони клиренс облека под 1 10. Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневен Pants Features : 1.Спорт и секојдневен за носење ,5.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.

Главните карактеристики

Избор на клиент