.

.

Shpwfbe Зимски Палта За Жени Женски Блузи Задебелени Мантили Плус Големина Топло Трендовски Зимски Руно Обложени Со Качулка Снежни Палта Јакни За Жени Греј С

Shpwfbe Зимски Палта За Жени Женски Блузи Задебелени Мантили Плус Големина Топло Трендовски Зимски Руно Обложени Со Качулка

Вреднување на стоката:

DEN 1022.24
Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ја топлината во зима.59 " Должина : 86см/33.77 " Должина : 92cm/36. Женски Топол Капут Јакна Надворешна Облека Крзно ' Обложени Winterови Зимски Качулка Дебел Мантил ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Можете да ги засукате долгите ракави за да ја направите вашата облека поуникатна и да се загреете.

Главните карактеристики

Избор на клиент