.

.

Wac Осветлување Hr-3Led-T318pf Tesla Pro 3.5 Led Прилагодливи Трим-Никел

Wac Осветлување Hr-3Led-T318pf Tesla Pro 3.5 Led Прилагодливи Трим-Никел

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Серијата тесла ПРО, која комбинира интегрирана ЛЕР со високи перформанси со најсовремен лесен мотор, е идеална за врвни станбени и комерцијални апликации, додека обезбедува до 60% поголем излез на лумен во однос на стандардната колекција На Тесла верзијата 90 е насловот На Калифорнија 24 усогласениот модул е услужлив повеќенапонскиот двигател овозможува работа од 120 до 277 волти дизајниран за комерцијални или станбени употребапроизведено од леано алуминиум со завршна облога обложена со прав интегрирано осветлување предводено од 21,5 вати, способно да биде затемнето ул и кул оценето за влажни Локации во согласност со Калифорнискиот наслов 24 Енергетски Стандарди вклучува 5-годишна функционална гаранција со 2-годишна гаранција за завршна обработка големина : 3,5"висина : 5-5/8"ширина : 5-1/4"тежина на производот : 4,8 lbscutout големина : 4-5/8"ширење на зракот : 55 степени електрични спецификациибаза на сијалицата : интегрирана лед-Број на светилки : вклучена е 1 сијалица : yeslumens : 1085, 1145, 1195, 1290, 1310, или 970 вати По Сијалица : 21,5 вати моќност : 21,5 вати напон : 120, 240 и 277 волти Температура на бојата : 2700k, 3000 K, 3500 K или 4000kcolor Рендерирање Индекс : 85 или 90criaverace Часови : 50000 Wac Осветлување HR-3 LED-T318 PF. Тесла Про Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент