.

.

Скритерц Базгруф

Скритерц Базгруф

Вреднување на стоката:

DEN 320.80
Пристапност
Во достапна форма

Со сензори на главата или стомакот, дајте му на вашиот нов пријател гребнатинка на главата или скокоткајте ги за да се грчат и негодуваат.Воведување На Скритерц, суштества од џунгла кои автостопирале до градот! Овие интерактивни миленичиња сакаат да висат наоколу и да одговорат на допир, звуци и едни со други! Секој Скритерз има уникатен и шарен стил со прамени коса и тие се диви колку што изгледаат! Нивните чудни и хумористични личности оживуваат преку нивните звуци и движења. Тие се совршена големина за носење со вас во движење-тие се преносни партиски животни! Соберете ги Сите Скритери (секој продаден одделно) и фатете ги пред да ве зграпчат!Скритерц се диви и шарени суштества од џунглата! Тие реагираат на допир, звуци и комуницираат со вас, и едни со други! Секој Скритерз има своја чудна и глупава личност!Рајл Скритерц нагоре со гребење или скокоткање и тие реагираат на глупави начини! Возбудете ги со звук за да ги натерате да се движат и да брборат, оживувајќи го нивниот партиски став кон животните!Откријте повеќе забавни начини за играње користејќи ја бесплатната апликација (за i OS И Android)! Дознајте што Вели Скритерц со преведувачот; гледајте и реагирајте на смешни видеа заедно и многу повеќе!Скритерц се колекционерски интерактивни миленичиња и прават одличен подарок за деца на возраст од 5 и повеќе години. Скритерц го сака вниманието и ќе одговори на вашиот допир на смешни, неочекувани начини! Плескајте, свиркајте или користете други звуци за да го возбудите Вашиот Скритерц и да го откриете нивниот партиски став кон животните! Соберете неколку Скритерц и нема да кажете до какви лудории ќе станат овие суштества од џунглата! Тие возбудено ќе комуницираат едни со други додека брборат и се движат.

Главните карактеристики

Избор на клиент