.

.

Джинджифилово Куќа Стендап-Партија Декор-Парче

Джинджифилово Куќа Стендап-Партија Декор-Парче

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Создадете своја зимска земја на чудата со ова парче блаженство од бајките. Едноставно склопување значи без неред без печење и без чистење. Додадете во вашиот декор за одмор дома или во канцеларија. Картон. 5 стапки. х 4 стапки. Стенд-ап се еднострани со кафеав картон назад. ● Otcpdfs/инструкција_sheets/13614846_diy Gingerbread Куќа Картон Стенд-Ап Инструкции Создадете своја зимска земја на чудата со ова парче блаженство од бајките. Едноставно склопување значи без хаос, без печење и без чистење. Додадете во вашиот декор за одмор дома или во канцеларија. Картон. 5 стапки. х 4 стапки. Стенд-ап се еднострани со кафеав картон назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент