.

.

Дан Фоли-Животен Стил Метална Подна Ламба - Беж Финиш-Сива со Црна И Бела Карирана Трим Сенка

Дан Фоли-Животен Стил Метална Подна Ламба - Беж Финиш-Сива со Црна И Бела Карирана Трим Сенка

Вреднување на стоката:

DEN 1713.44
Пристапност
Во достапна форма

Совршен за домашна канцеларија, спална соба или катче за читање, Металната Подна Ламба "Стилкрафт Дан Фоли" Е одличен начин Да го преплавите вашиот дом со остра светлина. Оваа енергетски ефикасна подна ламба е направена од силен метал и доаѓа во различни освежувачки завршетоци. Користете ја оваа енергетски ефикасна, приклучна подна ламба за да додадете бесплатна светлина во вашите омилени внатрешни простори. Поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно слично. Телото на оваа светилка е составено од метал. Финишот на металот е беж. Сенката е завршена во сива ткаенина и обложена со црно-бела карирана ткаенина. Финалето е составено од метал и е завршено во беж боја. Оваа светилка содржи една сијалица & прекинувачот се наоѓа на вратот.

Главните карактеристики

Избор на клиент