.

.

Мохавк Насловна Аква Фузија Област Килим, Сина, 7 '6 10'

Мохавк Насловна Аква Фузија Област Килим, Сина, 7 '6 10'

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Живејте во луксузен стил со Тепихот За Домашна Аква Фузија Мохавк со современ апстрактен дизајн обоен во разноврсни нијанси на беж, кафеава, бургундска и аква сина боја. Интригантно модерна и поканувачка за живеење, оваа колекција на теписи во областа го внесува вашиот простор со уметничко чувство за еклектична елеганција. Оваа колекција е направена од 100% најлонски површински влакна со датум на абење со подлога од латекс, нудејќи супериорна отпорност на дамки, јасност на бојата отпорна на избледување, супер меко чувство, фиксна форма и прецизно поставување при секојдневно абење. Достапен во растура, тркачи, 5х8, 8х10 и други популарни големини, овој тепих е одличен избор за додавање стил на различни простори во вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, спалната соба, кујната, канцеларијата и многу повеќе. Купот со низок профил помага да се намалат опасностите од сопнување и опструкциите на влезот во прометните области. Подлогата од латекс што не се лизга нуди дополнителен стисок на подот на тврда површина. Изработени од 100% носат датум најлон. Отпорен на дамки и избледување, совршен за простори со голем сообраќај и домаќинства со деца и домашни миленици. Лесна нега и чистење, едноставно редовно вакуумирајте и чистете на место со благ детергент и вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент