.

.

Блејк на вашата желба врамени уметнички печати за сликање

Блејк на вашата желба врамени уметнички печати за сликање

Вреднување на стоката:

DEN 5200.00
Пристапност
Во достапна форма

Оваа величествена цветна уметност има мистифицирачки дизајн кој ја меша енергијата на топлите бои во психоделично расположение за да го привлече окото и да ја фати имагинацијата. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа стаклена уметност ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, бања или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на стакло и врамена со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на задниот дел за лесен приказ на wallидот. Надворешните димензии се 24 инчи за 18 инчи. Име на печатење : „по ваша желба“ Преодна wallидна уметност : Цветна уметност на врамено висококвалитетно стакло. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки веќе прикачени на задниот дел. Локално врамена : уметноста е отпечатена и рачно врамена во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметник дизајниран : Печати „по ваша желба“ © 2022 Мери Јоак.

Главните карактеристики

Избор на клиент