.

.

Газебо со соба за балсамична винегрет салата и маринада, 16. fl oz

Газебо со соба за балсамична винегрет салата и маринада, 16. fl oz

Вреднување на стоката:

DEN 87.04
Пристапност
Во достапна форма

Газебо соба балсамична винегрет салата облекување и маринада облекување и маринада, балсамички винегрет. Балсамик винегрет е стабилна варијација на нашиот рецепт за сите природни 50 -годишно семејство. Сè уште нема конзерванси или вештачки состојки. Без глутен. ПА Преферирана.

Главните карактеристики

Избор на клиент