.

.

Главни места 6 Десктоп, клип АК Електричен домаќинство личен вентилатор со брзина Бери студ

Главни места 6 Десктоп, клип АК Електричен домаќинство личен вентилатор со брзина Бери студ

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Бери Чил изгледа елегантно и долготрајно. Вентилаторот има отстранлива основа, а десктопот се користи со основата, и типот на клипот ако се отстрани основата. Постојат две поставки за брзина на вентилаторот на задната страна. Главата на вентилаторот може да биде прилагодлива како 360 лево и десно и 95 нагоре и надолу со едноставно олабавување на завртката за пеперутка и вртење на вретеното. Опремена е со шепот-ти-операција AC мотор и произведува многу низок шум за време на работата. Исто така, лесно може да се отстрани за чистење. Серија за лични вентилатори на електрични домаќинства, со AC 6-инчен десктоп/клип комбо вентилатор Бери ладно механичко работење : лесно се претвора во вентилатор за клип или табела со отстранување/додавање база. Оф-високо-ниски 2-брзински поставки со едноставен пресврт на копчето. Шепот-тивко работење AC мотор. Прилагодлива глава за навалување ротира 360. Прилагодливи врвови на главата за навалување 95 надолу. Лесно за склопување, не се потребни алатки. Безбедносната скара ги чува прстите безбедни. Елегантниот Бери студ гради мир. Лична употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент