.

.

Лесен за моден, кујнски оставата, чајната кујна, бело

Лесен за моден, кујнски оставата, чајната кујна, бело

Вреднување на стоката:

DEN 2770.08
Пристапност
Во достапна форма

Пространа, елегантна и смислено дизајнирана, овој високи оставата, чајната кујна, обезбедува изобилство на складирање додека ги одржувате сите ваши предмети чисти, достапни и прецизно организирани. Внатре ќе најдете различни решенија за складирање за сите артикли, вклучително и; Кабинети во врата, голема централна фиока за непречено поставување и прилагодливи полици. Класичниот дизајн на кујната, чајната кујна, без напор, одговара на кој било современ простор во вашиот дом, од дневната соба и кујната до, да, дури и домашната канцеларија. После склопувањето, димензиите се 30 "l x 16 " w x 72,5 "H. Easy Fashion 72.5inch H кујнски оставата, чајната кујна, бела боја : бела. Материјал : MDF. Целокупни димензии : 30" L x 16 "W x 72.5.5 „Х. Фиока (внатрешна) големина : 24,5 "L x 12.4" W x 5.3 "H. Прилагодлива висина (горниот) : 7", 9,5 ", 12". Прилагодлива висина (пониска) : 5,7 ", 8.2", 10.7 ". Врвни димензии на полицата на кабинетот : 26,4" L x 14 "W x 12.4" H. Димензии на полицата на дното на кабинетот : 26,4 "L x 14" W x 6.6 "H. Надвор од земјата : 3". Максимален капацитет на тежина : полица : 22 lb; Средна полица : 66 lb; фиока : 28 lb. Нето тежина (собрана тежина на производ) : Поле 1 : 54,7 lb; Поле 2 : 39,9 lb. Бруто тежина (производ во полето) : Поле 1 : 60,2 lb; Поле 2 : 45,6 lb. Ве молиме, дозволете толеранција за мерење од 0,5 ". Производот ќе се испорачува во две кутии. Времето на пристигнување на двете кутии може да биде различно според вистинската логистичка состојба. Ако добиете само еден пакет, ве молиме трпеливо трпеливо Почекајте 2-3 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент