.

.

Машки Фанатици Брендирани Хедер Ројал Ла Клиперс Боја Блок Маица Со Долги Ракави

Машки Фанатици Брендирани Хедер Ројал Ла Клиперс Боја Блок Маица Со Долги Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се за следниот ден на играта ла Клиперс во секојдневна удобност кога ќе посегнете по Оваа Маица Со Брендирана Боја На Фанатици. Се одликува со графика инспирирана од враќање преку градите за да ја покажете вашата безвременска посветеност на Ла Клиперс. Плус, меката ткаенина и долгите ракави внесуваат топлина во вашиот ден. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Бренд : Фанатици Брендирани. Потресена графика за печатење на екранот. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер-Тело; 90% Памук/10% Вискоза-Јарем и Ракави. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент