.

.

Калтренд Фронт Кофи О. Е. Велур Седиште Покрива за 2000-САТУРН СЦ-СТ318-04РР Сина Премиер Вметнете Со Класичен Трим

Калтренд Фронт Кофи О. Е. Велур Седиште Покрива за 2000-САТУРН СЦ-СТ318-04РР Сина Премиер Вметнете Со Класичен Трим

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Калтренд Фронт кофи О.Е. Велур Седиште Покрива за 2000-2002 САТУРН SC1 - ST318-04 RR Blue Premier Вметнете Со Класичен Трим w/вградени потпирачи за глава за раскошен ентериер погоден за секој животен стил, изберете 100% Полиестерска Ткаенина Оксфорд Велур во стилот На Калтренд. Достапни за да одговараат на широк спектар на возила, капаците НА Седиштата од Велур веднаш ги трансформираат мрачните или истрошените седишта и се особено идеални за Теренци, Автомобили и пикапи. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи со вградени потпирачи за глава, Премиум навлаки за седишта во стилот На Велур се прецизно исечени и прилагодени за фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - Нашите капаци За автомобилски седишта О. Е. велур имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита што го зачувува животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Главните карактеристики

Избор на клиент