.

.

јотјукеб Облека За Спиење За Жени Пижами За Жени Чипка Зачин Долна Облека Ремен Фустан Облека За Спиење Долна Облека

јотјукеб Облека За Спиење За Жени Пижами За Жени Чипка Зачин Долна Облека Ремен Фустан Облека За Спиење Долна Облека

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : м Биста : 84-88см/33,07-34,64" Половината : 68-72см/26,77-28,34 "Колк : 92-96см/36,22-37,79". Големина : Л Биста : 88-92см/34,64-36,22 "Половината : 72-76см/28,34-29,92 " Колк : 96-100см/37,79-39,37". Големина : XL Биста : 92-96cm/36.22-37.79 "Половината : 76-80cm/29.92-33.07 " Колк : 100-104cm/39.37-40.94". Големина : ХХЛ Биста : 96-100см/37,79-39,37" Половината : 84-88см/33,07-34,64 "Колк : 104-108см/40,94-42,51". Жени Секси Чипка Спајс Долна Облека Г-Стринг Ремен Фустан Долна Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за домашни прилики. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Прилика : Материјал За Спиење : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Секси што добивате : 1*фустан+1*долна облека+1*облека За глава Достапна од залиха, брза испорака. Изработен е од висококвалитетни материјали,Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Облеката е премногу мала, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја купите вистинската големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент